Bezpieczna rzeczna ekspedycja – Rzekami.pl

Masz już dosyć monotonnych weekendów spędzanych przed telewizorem? Chcesz zabrać rodzinę i dzieci na interesującą wyprawę, która pozwoli Wam obcować z przyrodą i aktywnie spędzić czas? Jeżeli nie masz z perspektyw lub żadnego pomysłu na to, dokąd zabrać rodzinę – sprawdź ofertę Rzekami.pl. Jako pierwsza załoga na Mazowszu oferujemy spływ kajakowy Wkra, Wisłą bądź Narwią. Posiadamy świetny sprzęt, który pozwoli Wam popłynąć wybraną rzeką, poznać bliżej przyrodę, spędzić przyjemnie wolny czas, odprężyć się i w głównej mierze bardzo dobrze spędzić dzień, dbając nie tylko o atuty rodzinne, lecz również ruch. Aktywne spędzanie czasu w bombowym miejscu – to oferta, jaką przygotowaliśmy.
Jeśli niemniej jednak spływ kajakowy Pomiechówek to dla Was zanadto znaczące wyzwanie, jako nieliczni oferujemy pontony – znakomity wybór dla rodziny. Nie istotne, czy przybędziecie we dwoje, lub też w siedem osób – suma spływu jest taka sama. Cała rodzina bez kłopotu zmieści się do bezpiecznego pontonu oraz będzie mogła przepłynąć rzeką Wkrą. Na jakimkolwiek etapie troszczymy się o sprzęt, sprawdzamy szlak oraz co najistotniejsze – gwarantujemy pomocnicze atrakcje, które pozwolą Wam spędzić przyjemnie czas.
Oferta Rzekami.pl skierowana jest nie tylko do rodzin – dużo agencji eventowych planuje u nas wyjazdy firmowe, integracyjne spływy kajakowe czy też atrakcje dla uczniów. Troszczymy się o transport (jeżeli nie macie auta, ochoczo odbierzemy Was z Pomiechówka, a po spływie odwieziemy na przystanek) oraz ukazujemy, że dla nas najistotniejszy jest Kontrahent i jego idealna zabawa w trakcie spływu.
Toteż jeżeli szukasz atrakcyjnego pomysłu na spędzenie weekendu, pragniesz sprawić swoje umiejętności w trakcie spływu kajakiem czy też najzwyczajniej w świecie w beztroskiej atmosferze popływać z familią pontonem – gorąco zapraszamy do nas. Dla korporacji oraz agencji eventowych przygotowaliśmy pomocną propozycję współpracy – też gorąco zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Poznaj uroki spływów kajakiem lub ewentualnie pontonem, zbliż się do natury oraz przetestuj, jak urokliwe jest pływanie Wkrą, Wisłą lub też Narwią – to wszystko z propozycją Rzekami.pl!